Gizlilik Politikamız

Pileks Giyim Aksesuar Tekstil ve Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sadece Pileks Giyim Aksesuar Tekstil ve Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’ya ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında ve en önemlisi siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece Pileks Giyim Aksesuar Tekstil ve Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kullanılmaktadır.

Pileks Giyim Aksesuar Tekstil ve Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak alışverişleriniz esnasında ve üyelik formlarından topladığımız bilgileri, siz değerli müşterimizin/üyemizin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktayız.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siz değerli Müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değerli Müşterimiz değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında ve sağ üst köşesinde bulunan üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak kolayca çıkabilirsiniz.

Pileks Giyim Aksesuar Tekstil ve Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli Pileks Giyim Aksesuar Tekstil ve Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Pileks Giyim Aksesuar Tekstil ve Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Pileks Giyim Aksesuar Tekstil ve Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde biz Pileks Giyim Aksesuar Tekstil ve Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ve bize hizmet veren şirketlerin sunucularında, iş ortaklıklarımızda veya herhangi bir veri havuzunda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.thecrow.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

Ayrıca www.maisonvucino.com sepet, ödeme ve üyelik sayfalarında SSL teknolojisi kullanılmaktadır. 256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması ile ilgili sorunuz için info@thecrow.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Pileks Giyim Aksesuar Tekstil ve Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.